Gazteknik Mühendislik ve Isı Sanayi, 26 Mart 2005 tarihinde Konya’da ısıtma, soğutma ve doğalgaz alanında mühendislik hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Bilimsel bir yaklaşımla projelerini hayata geçirmeyi ilke edinen Gazteknik, kalıcı müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.            Alanında yeni olmasına rağmen firmamız, çalıştığı sektörde üretim yapan Türkiye’nin öncü kuruluşlarının ürünleri ile uzman ekibini bir araya getirmiş ve bu sayede kısa süre içinde sektörde yerini sağlam bir şekilde almıştır.

HAKKIMIZDA” te bir düşünce

 1. altuğ diyor ki:

  merhaba
  ben akdeniz bölgesinde oturyorum ve köy de ki evi me katı yakaçaklı kalorifer sistemi yaptırmayı düşünüyorum
  evim 100 metre kare
  nasıl bir sistem yapıla bilir ve birde kalorifer yandıgı sürece sıçak suyumun da olmasını istiyorum böyle bir sistem siz de var mı???
  maliyeti ve kaç gün de yapa bilir siniz bilgisiniz vere bilir misiniz lütfen

  • Ferhat ÖRS Makine Mühendisi diyor ki:

   Merhaba,
   Katı yakıtlı kalorifer sistemlerinde Türkiye geneli toptan dağıtımını yapmaktayız. Montaj maalesef bizde yok. Eğer bizden alacaksanız kendi tesisatçınıza montajını yaptırmanız gerekir. Kalorifer sobası olsun katı yakıtlı kat kaloriferi olsun tesisatınıza plakalı eşanjör yada boyler bağlayarak kazan yandığı sürece sıcak su ihtiyacınızı da karşılamanız mümkündür. Evin içine mi kuracaksınız yoksa evin dışınamı ona göre isterseniz yazılı teklif yollayabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir